София 1408 ж.к. Стрелбище ул.Дедеагач 19—21 Meat Me/бившото заведение Mama Mia
Некоректно отношение към персонал.
Преди четири дни/19.05.2018г./ бях клиентка с мои приятелки в заведението. Беше към края на работния ден и се виждаше, че кухнята вече не работи.
Най шокиращо за Нас беше, че от кухнята винаги е излизало много приятно мимиче с невероятна усмивка. Винаги е позитивна или поне не изглежда да е фалшива, а точно обратното. За капак на тази свежа обстановка бяхме свидетели на това как може да потъпкваш труда на млад служител като я убиждаш, заплашваш, агресираш и злобееш от страна на управителя/казва се Петър/. Момичето се казва Ники/благодарение на сервитьорката се добрахме до нейното име/. Попитахме защо управителя така и крещи и то при наличието на още клиенти. Отговора беше, че не искал да и плаща и вместо така да направи, за да останат нещатапо спокойни, но и да се разберат, той не спря да убижда момичето. Гледката, която видяхме и чухме и това как тя седи без да мигне...беше унизително.
Не сме наясно дали самата тя е подавала оплакване към ситуацията, но се вижда, че психиката и е желязна. Личи ѝ, че е на Ти със това какво работи и го прави с желание.Все още ходи на работа в заведението, защото я виждаме често с нейното добро и свежо настроение.
Вчера 23.05.2018 сутринта от терасата си я видях да не е служебно облечена имаше напрежение от задната страна на заведението/кухнята/. Управителя доста гръмогласно се чуваше как повишава тон.
Умоляваме Ви да обърнете внимание на отношението към персонала в залата и най—вече в кухнята!!!
Най—вероятно въпросното момиче доста неща преглъща и си затваря очите, въпреки настроението. Психоложка съм по професия и Ви моля най—сърдечно да вземете спешни мерки, защото виждам психически тормоз, унижение, смачкване и съсипване към момичето.
Не зная как е издържала и колко време работи в сферата на готварството, но колкото и да харесваш дадена работа не трябва да преглъщаш всяко такова унижение.
Надяваме се все пак да има такова невероятно търпение и да е всеки път с усмивка на лицето, защото в цялото заведение може би тя/Ники/ е така позитивна
Благодарим Ви предварително и ще се радваме на адекватни бързи мерки за нейна и на колегите и да работят в спокойна среда!
Телефонния номер, който съм Ви записала е на заведението Meat Me/бившото заведение Mama Mia/София 1408 ж.к. Стрелбище ул.Дедеагач 19
Очакваме отговор от Ваша страна!
email: georgieva_85@abv.bg
тел.№ 029586106